Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

SİMGE MÜHENDİSLİK - PİMAPEN BAYİİ

Simge pimapen 1997 yılında yenisahra da küçük bir atölye de panjur ve alüminyum doğrama imalatı yaparak sektöre girmiştir.aynı tarihte Bostancı showroom la birlikte de pimapen satıcı bayiliği ve panjur alüminyum doğrama satış ve uygulamasına başlamıştır.

2005 yılında Pimapen üretici bayiliğini alarak Maltepe Başıbüyük te ki yeni yerine taşınmış Aynı hizmet kalitesiyle pimapen,alüminyum doğrama ve panjur pimapen üretimine devam etmektedir. Aynı dönemde kısıklı showroomu da açarak siz müşterilerimize daha çok noktadan hizmet vermeye devam etmektedir.

Kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen,ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen Simge pimapen zengin renk çeşitleriyle birbirinden farklı model ve ürünlerle pimapen, Alüminyum doğrama ve motorlu panjur işlerinizde sizlere hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyetini,hizmet ve üründe kaliteyi ilke edinen simge pimapen satış sürecinde ve sonrasında müşteri ilişkilerinin satışa kadar değil özellikle satıştan sonra başladığını bilerek müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisidir.

15 yıldır bizlere referans olan siz müşterilerimize teşekkür ederiz.

DEĞERLERİMİZ

SICAKLIK: İlişkilerimizde yakınlığı,açık iletişimi ve de güleryüzlülüğü ön planda tutarız.
DÜRÜSTLÜK: Yaptığımız her işte ,attığımız her adımda doğruluk ilkesi ile hareket ederek güven ortamı yaratırız.
ŞEFFAFLIK: Yönetim ve iş ahlakımızda daima saydamlıktan yanayız.
pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.