Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44
PİMAPEN S-7000 Maximus serisi, tüm üstün özelliklerinin yanisira, yuvarlak hatli profiliyle oldukça estetik bir görünüm sunmaktadir. Tüm ana profilleri 70 mm genisliginde ve 5 odacikli (kapi profili hariç) oldugundan, üstün bir yalitim saglar. Kasa-kanat yüksekligi teknik ölçülerin izin verdigi oranda 109,5 mm2'ye kadar azaltilan bu sistemde cam alani arttigindan, geniş görüs alanina olanak verir. PİMAPEN S-7000 MAXIMUS
 
SERİNİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ  
   
 
- Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
- Tüm ana profilleri (kapı profili hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
- Eğimli yapısı ve profil köşeleriyle cam çıtalarının yuvarlak hatlı olması sayesinde, çok daha estetik bir görüntü sergiler.
- Kanat profili entegre damlalık sistemine sahiptir.
- Kasa-kanat yüksekliği teknik ölçülerin izin verdiği 109,5 mm’ye kadar azaltılan bu sistemde cam alanı arttığından, geniş görüş alanına olanak verir.
- Destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
- İç ve dış contalamadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı,ses, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
- Kasa ve kanat destek sacları ortaktır.
- Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
- İspanyolet sitemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kapı profillerine sahiptir.
- Diğer serilerde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
- Isı geçiş katsayısı: U profil =1,16 W/m 2K U pencere = 1,7 W/m 2K (U cam = 1,8 W/m 2K değerinde camla birlikte kullanıldığında)
- İçe ve dışa tamamen kaplama yapılabilir.
- İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
- Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır.
- Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
- 20mm ve 24 mm genişliğindeki camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Bu çıtalar ayrıca, conta boşluğu daha az olduğundan, daha üstün bir sızdırmazlık özelliğine sahip olmasını sağlıyor.
- Su tahliyesini kolaylaştırmak üzere, su yatağı yüksekliği 4 mm olarak tasarlanmıştır ve eğimli yüzey su yatağının ortasından başlamaktadır.
- Kasa profilinde kanal kapama profili bulunmaktadır.
- Dar kanatlar arasında bini profili kullanılmasına gerek olmadığı için çift kanat genişliği daha dar ve dolayısıyla da görüş alanı daha geniştir.
- Dar kanatlarda çift kanat kapama profilleri sayesinde iç kısımlarda tam bir simetri sağlanır. İç kapama profili aktif kanata ray kilipsi ile takılır.
 
UYGULAMA DETAYLARI
-S-7000 Maximis profilleri, İç ve dış contalamadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı,ses, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
-Eğimli yapısı ve profil köşeleriyle cam çıtalarının yuvarlak hatlı olması sayesinde, çok daha estetik bir görüntü sergiler.
-Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
-Kasa ve kanat destek sacları ortaktır.
Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...
pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.