Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

PİMAPEN S-7000 HORIZON

 

Eğimli bir yapiya sahip olan S-7000 Horizon serisi, estetik bir görüntü sergiler. Çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanildigindan, iç kisimda da simetrik görüntü saglanmaktadir. S-7000 Horizon, 70mm genisliginde ve 5 odacikli profillerinin sagladigi yüksek isi, ses ve toz yalitimi sayesinde konfor ve tasarruf daha ileri düzeydedir. 113 mm kasa-kanat yüksekligine sahip S-7000 Horizon serisi profilleri ile çok daha genis bir görüs alani elde edilebilmektedir

PİMAPEN S-7000 HORIZON
 
SERİNİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ  
   
 
- Kapı profilleri dahil tüm ana profilleri 70 mm genişliğindedir.
- Tüm ana profilleri (kapı profili hariç) 5 odacıklı olduğundan, üstün bir yalıtım sağlar.
- Kasa-kanat yüksekliği teknik ölçülerin izin verdiği 113 mm’ye kadar azaltılan bu sistemde cam alanı arttığından, geniş görüş alanına olanak verir.
- Eğimli olduğundan, estetik bir görüntü sergiler.
- Destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
- İç ve dış contalamadan oluşan 2’li contalama sistemiyle üst düzeyde ısı,ses, su ve hava yalıtımı değerlerine sahiptir.
- Kasa ve kanat destek sacları ortaktır.
- Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahip olduğundan her türlü ispanyolet sistemi kullanılabilir.
- İspanyolet sitemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kapı profillerine sahiptir.
- Diğer serilerde kullanılan yardımcı profillerle uyumludur.
- Isı geçiş katsayısı: U profil =1,16 W/m 2K U pencere = 1,7 W/m 2K (U cam = 1,8 W/m 2K değerinde camla birlikte kullanıldığında)
- İçe ve dışa tamamen kaplama yapılabilir.
- İçe ve dışa açılan iki ayrı kapı profili vardır.
- Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır.
- Özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
- 20mm ve 24 mm genişliğindeki camlarda kullanılan cam çıtaları, contanın çıtaya yapışmasını sağlayan post coex metoduyla üretilmektedir. Bu çıtalar ayrıca, conta boşluğu daha az olduğundan, daha üstün bir sızdırmazlık özelliğine sahip olmasını sağlıyor.
- Su tahliyesini kolaylaştırmak üzere, su yatağı yüksekliği 4 mm olarak tasarlanmıştır ve eğimli yüzey su yatağının ortasından başlamaktadır.
- Kasa profilinde kanal kapama profili bulunmaktadır.
- Çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.
 
UYGULAMA DETAYLARI
-S-7000 Horizon profillerinin destek sacı odası, geniş açıklıkları geçebilecek biçimde büyük bırakıldığından gerekli atalete sahip destek sacı kullanımına olanak verir.
-İspanyolet sitemi üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme olanağı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kapı profillerine sahiptir.
-Profil iç yüksekliği, görüntü simetrisi sağlayacak biçimde yapılmıştır ve özel tasarımı sayesinde dar pencerelerde bile kanat hiç zorlanmadan kolayca açılır.
-S-7000 Horizon serisinde, çift kanatlarda çift kanat bini profili kullanıldığından, iç kısımda da simetrik görüntü sağlanmaktadır.
Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...
 

 

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.