Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

PİMAPEN S-6000 QUADRO

 
S-6000 QUADRO, PIMAPEN' in zengin ürün yelpazesinin en yeni ürünlerinden biridir. 60 mm genişliğinde ve 4 odacıklı tüm ana profilleri ile ihtiyaçlara cevap vermek için tasarlanmış bir seridir. Iç-dış contalı bu seri, her türlü kapı ve pencere çözümüne olanak verir. Yüksek izolasyon özelliği sayesinde ısı, ses, toz, hava ve su yalıtımını tam olarak sağlar. PIMAPEN S-6000 QUADRO her türlü iklim koşulunda mükemmel hizmet verir. Kasa+Kanat yüksekliğinin 111 mm olması, her çeşit pencere boşluğunda profil yüzeyinin daha az görünmesini sağlayarak daha geniş görüş açışı ve daha aydınlık mekanlar yaratılmasına olanak verir. Kasa içlerindeki çıta kanalları, açılan kısımlarda özel kapama profilleri ile kapatıldığından estetik bir görünüme sahip olduğu gibi temizliği de kolaydır. Ana profillerinin hepsinde su toplama haznesi suyun dışarı akışını kolaylaştıracak şekilde eğimli dizayn edilmiştir. Kasa ve kanatta ortak kullanılan ortakayıt profili, 45° lik açılarla buluşan cam çıtaları, PIMAPEN' in tüm pervaz, parapet gibi yardımcı profilleriyle ve ayrıca S-6000 CLASSIC ile tam uyumlu olan PIMAPEN S-6000 QUADRO kompakt bir seridir.
PİMAPEN S-6000 QUADRO
 
   
SERİNİN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ  
 
- Tüm ana profilleri; 60 mm genişliğinde ve (kilitli kapı profili dahil) 4 odacıklı dır.
- Kasa+Kanat yüksekliği 111 mm' dir. Böylece cam alanı artırılarak, geniş görüş imkanı sağlamaktadır.
- Destek sacı odası geniş açıklıkları geçebilecek şekilde büyük bırakıldığından gerekli atalet momentine (statik mukavemete) sahip destek sacı kullanımına imkan verir.
- Iç-Dış contalı sistemdir.
- Kanat ve kilitli kapı profilleri 16 mm lama genişliğinde ispanyolet yatağına sahiptir. Dolayısıyla her türlü ispanyolet sistemi rahatlıkla uygulanabilir.
- Ispanyolet sistem üreticileri tarafından çok yaygın olarak kullanılan ve rahat kilitleme imkanı sağlayan 13 mm kilitleme ölçüsüne göre tasarlanan kanat ve kilitli kapı profillerine sahiptir.
- S-6000 Ouadro' nun ısı geçirgenlik katsayısı:
2 U = 1,40 W/m K profil
2 2 U = 1,71W/m K (1,8 W/m K değerinde ısı geçirgenlik katsayısına pencere sahip cam ile beraber kullanıldığında.)
Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...
pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.