Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

Pimapen - Simge Pimapen / Simge Mühendislik

Pimapen

Ülkemizde PVC Pencere denildiğinde akla ilk gelen marka hiç şüphe yok ki Pimapen. Hatta Pimapen ve PVC Pencere sanki aynı şeyi ifade ediyormuşçasına düşünülür.
 

Pimapen, mükemmel yalıtım özelliği ile, enerji sorununa çözüm getiren, aynı zamanda isin-tozun, kirli havanın içeri girmesini önleyerek, kullanıldığı mekanların temizliğini kolaylaştırır. pimapen , uzun ömürlü olduğu boya bakım gerektirmediği için kısa zamanda kendini amorti eden, dolayısıyla ekonomik bir malzemedir.

 

Pimapen, kalabalıklaştıkça gürültüsü artan kentlerde, ses yalıtımı ile de insan sağlığını korur. Geri dönüşümlüdür, çok uzun ömürlü olduğu için, dünyamızın ve ülkemizin yok olmakta olan ağaç hazinesinin israfını önler çevre açısından ideal üründür.

 

Pimapen Montajında kullanılan malzeminin kalitesi çok önemlidir, kalitesiz bir malzeme ile düzgün montajla her nekadar verim alınabilsede belli yıllar sonrasında verim vermemeye başlayacaktır, pimapen seçiminizde kalite ve güvenirliği kanıtlanmış marka tercihi herzaman fayda gösterecektir.Sektördeki yerini kanıtlamış tek firma olan Pimapen `nin tüm ürünlerini Simge Mühendislik`te ve sitemizde bulabilirsiniz...

 

 

 

 

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.