Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

Kumandalar ve Otomasyon Sistemleri

 

Chronis RTS

Chronis RTS
Kablosuz programlanabilir duvar kumandası. Bireysel veya grup kumandası. 5 programlama modu: günlük, haftalık, “kozmik” (güneşin çıktığı saat sayısına göre) ve rastgele (evde biri var simülasyonu) .

 

Centralis Uno RTS

Centralis Uno RTS
Kablolu bir sistemin RTS sisteme yükseltilmesini sağlamaktadır. Uzaktan kumanda rahatlığından faydalanmanız için. Merkezileştirme için. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları

Chronis Comfort RTS

Chronis Comfort RTS
Kablosuz programlanabilir duvar kumandası. Genel kumanda. Haftalık programlama: haftanın her gününü farklı bir şekilde programlayabilirsiniz ve açma, kapatma ve “my” (benim) favori konumunu seçebilirsiniz. Programlanan kapanış saatleri mevsime uymaktadır. Siz dışarıdayken evde biri var simülasyonu için “Güvenlik” modu. Program geçici olarak devre dışı bırakılabilir.

Chronis Easy RTS
Chronis Easy RTS
Kablosuz programlanabilir duvar kumandası. Bireysel kumanda. Günlük programlama: haftanın her gününde aynı saatte açılma ve kapanma. Program geçici olarak devre dışı bırakılabilir.
Chronis Smart RTS
Chronis Smart RTS
Kablosuz programlanabilir duvar kumandası. Genel kumanda. Haftalık programlama: haftanın her gününü farklı bir şekilde programlayabilirsiniz. Programlanan kapanış saatleri mevsime uymaktadır. Siz dışarıdayken evde biri var simülasyonu için “Güvenlik” modu. Program geçici olarak devre dışı bırakılabilir.

 

Chronis Uno WT

Chronis Uno WT
Duvara monte programlanabilir kumanda. Bireysel kumanda.Fonksiyon 5 programlama modu: haftalık, 2 “kozmik” mod (mevsime ve güneşin çıktığı saatlere göre), rastgele (evde biri var simülasyonu) ve KAPALI (programı geçici olarak devreden çıkarmak için).

 

RTS wall-mounted control
RTS wall-mounted control
Garaj kapısı ile ana giriş kapısını veya ana giriş kapısı ile aydınlatmayı ayrı ayrı kumanda etmek için bu iç mekan kumanda ünitesini kullanabilirsiniz.
Kablo gerekmediği için düğme çok kolay monte edilmektedir.

Key-operated wired switch
Key-operated wired switch
Evinizin önünde yüzeye monte edilmektedir. Hava koşullarına dayanıklı kasaya sahiptir (IP54). 2 anahtarla birlikte sunulmaktadır.
Impresario Chronis RTS
Impresario Chronis RTS
16 adede kadar “senaryo” oluşturarak 40 adede kadar ekipmanı günün zamanı, mevsim ve yapılan etkinliğe uygun şekilde harekete geçirebilirsiniz. Her bir ekipman parçası diğer tüm ekipmanlardan bağımsız olarak yukarı veya aşağıya inebilir ya da “my” (benim) favori konumuna dönebilir. Bütünleşik kilidi kullanarak, günde 4 senaryoya kadar seçtiğiniz zamanlarda değişikliklerin başlamasını ayarlayabilirsiniz.
Otomatik/Manuel fonksiyonu ile istediğiniz zamanda yapılan programlamanın dışında bir hareket gerçekleştirebilirsiniz. 2 kapak seçeneği bulunmaktadır (Silver ve Lounge) io-homecontrol® versiyonu bulunmaktadır.

RTS lighting receiver
RTS lighting receiver
500W Bu alıcıyı kullanarak bahçenizdeki, sürüş yolunuzdaki vb. aydınlatmayı RTS uzaktan kumandanızla kumanda edebilirsiniz.
Situo RTS
Situo RTS
Pencerenin yanına monte edilerek her zaman el ile açıp kapamaya hazır kablosuz duvar kumandası. Bir adet ekipmanı kumanda etmektedir. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile “my” (benim) favori konum fonksiyonu. Merkezi veya otomatik kumandaya yükseltilebilir. Kablolu ve io-homecontrol® versiyonları bulunmaktadır.
Telis 1 RTS

Telis 1 RTS
1 kanallı radyo kumanda ünitesi. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile “my” (benim) favori konum fonksiyonu. 4 farklı kapak seçeneği (Pure, Silver, Lounge ve Patio). Kablolu ve io-homecontrol® versiyonları bulunmaktadır.

 

Telis 4 RTS
Telis 4 RTS
4+1 kanallı radyo kumanda ünitesi. Her kanaldaYukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile “my” (benim) favori konum fonksiyonu. 4 farklı kapak seçeneği (Pure, Silver, Lounge ve Patio).
Telis 4 Soliris RTS
Telis 4 Soliris RTS
Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile “my” (benim) favori konum ayarı. Soliris RTS veya Sunis WireFree RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmektedir. 2 kaplama seçeneği sunulmaktadır (Pure ve Patio). Patio versiyonunda darbelere ve suya dayanıklıdır.
Telis Soliris RTS
Telis Soliris RTS
4 kanallı uzaktan kumanda + 1 rüzgar/güneş otomatik kumanda kanalı. Yukarı, aşağı ve durdurma fonksiyonları ile “my” (benim) favori konum ayarı. Soliris RTS veya Sunis WireFree RTS sensörlerinin güneş fonksiyonunu yönetmektedir ve panjurun aydınlatma ve ısıtmasını kumanda etmektedir. Patio kaplaması: Darbelere dayanıklı ve su geçirmezdir.
 

Tüm bunlar kafanızımı karıştırdı?

Hemen bizi arayın.
Simge Muhendislik Danışma Hattı | +90 (216) 481 83 44
 
 
 
İlgili etketler: Motorlu Panjur Sistemleri, Somfy Motorlu Panjur, Panjur, Tente, Dış jaluzi, İç jaluzi, Perde,  Garaj kapısı, Projektör ekranı, Bahçe Kapısı

 

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.