Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

Evinizi Somfy motorlu panjurlarınızla güvence altına alın!

Yeni bir bina projesi mi?  Ekstra güvenlik mi? İhtiyacınız olan her ne ise; mutlaka ihtiyaçlarınıza uygun bir panjur  çözümü bulunmaktadır.
 
İhtiyaçlarınıza uygun panjurları yakından tanımak için lütfen soldaki menüden seçiminizi yapın.
Panjur, Perde ve Tente konusunda motor ve otomasyon çözümlerinizde profesyonel destek için bizimle irtibata geçin.

 

Artırılmış güvenlik ve enerji tasarrufu için motorize panjurlar. (Animasyonları izleyin)

1. Montajın Korunması.
 

Bir engel mi çıktı? Motor hemen duracak ve kepengi serbest bırakacaktır. Panjurunuz sıkıştı mı? Motor onu zorlamayacaktır. Tüm yıl boyunca nazik bir şekilde çalışacak ve panjurlarınız daha uzun ömürlü olacaktır.

 

 

2. Her şeyi tek bir tuşla kilitleyin.

 

Her bir pencereyi ayrı ayrı kontrol etmek yerine yalnızca uzaktan kumandaya tıklayın. Evinizdeki tüm panjurlar hep birlikte kapanarak size zaman kazandıracaktır. Yalnızca birkaç dakika için evden ayrılacak olduğunuzda bile panjurları kapatabileceksiniz. Böylece daha güvenli hissedeceksiniz!

 

 

3. Evde biri varmış gibi görünmesini sağlayın

 

Uzun süre evden uzak olacaksanız, panjurlarınızı sanki siz evdeymişsiniz gibi hareket etmeleri için programlayabilirsiniz. Bir günden diğer güne farklı hareket etmelerini bile sağlayabilirsiniz.

 

 

4. Enerjiden tasarruf edin

 

Kışın, akşamüzeri kepenkleriniz otomatik olarak kapanacak ve pencerelerinizin yalıtımına katkıda bulunacaktır. Isınma faturalarından %10’a kadar tasarruf sağlayabilirsiniz.
Yazın ise evin güneşli tarafında açılarak hem evin içinin serin kalmasını sağlayacak, hem de mobilyalarınızı güneş ışınlarından koruyacaktır.

 

 

Konu ile diğer başlıklar: Motorlu Panjur, Somfy Panjur Motorlu Panjur Fiyatları, Home Motion by Somfy, Somfy Professional Partneri, Somfy Yetkili Bayii

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.