Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

DORMA TST Teleskopik Kayar Kapı Sistemleri

 

Dar alanlarda muhteşem uygulama olanakları

 

DORMA TST Sistemine geniş geçiş olanağı sağlar. Çok yönlü olarak uygulanabilmesinin sebebi sadece bu değildir. DORMA FTST modelinde aynı zamanda fonksiyonların devamlılığını sağlayan mekanizmalar, güvenlik ek kontrolü ve özel radar hareket sensörleri eklenebilir. Böylelikle Acil Çıkış ve Panik Kaçış kapılarında gerekli olan “Milsiz Otomatik Kayar Kapı” özelliği ile 1000-4000 mm. geçiş aralığında size en iyi hizmeti verir.

DORMA FTST modelinde fonksiyonların devamlılığını sağlayan mekanizmalara, güvenlik ek kontrolü ve özel radar hareket sensörleri eklenebilir. Böylelikle Acil Çıkış ve Panik Kaçış kapılarında gerekli olan “Milsiz Otomatik Kayar Kapı” özelliği ile 1000-4000 mm. geçiş aralığında size en iyi hizmeti verir. Estetik, fonksiyon ve ısı izolasyonu konularında DORMA Otomatik Teleskopik kayar kapı sistemleri beklentilerinizi fazlası ile karşılayacaktır. Hangi uygulamayı seçerseniz seçin, akıllı mikroişlemcili kontrol sistemi sayesinde hareketli parçaların birbirleri ile uyumu ve aynı zamanda yüksek emniyet sağlanır. Ayrıca kapı sisteminin kapama kuvvetinin sürekli kontrolü sayesinde maksimum çalışma güvenliği elde edilir. Ürün Çeşitlerini firmamızdan bulabilirsiniz...

DORMA TST Teleskopik Kayar Kapı Sistemleri
pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.