Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

Yarım Camlı Ofis Bölme SistemleriÇalışılan mekânda içselliğe önem veren müşterilerimiz için üretilmiştir.
Sistemin en büyük özelliği ofislerde ara bölme olarak kullanılmasıdır. Ayrıca görüntünün kısıtlanması istenen cephelerde ve ofis mobilyalarının kısmi ya da tamamen gizlenmesi gibi olanakları sunmasıyla da müşterilerin beğenisini kazanmış bir üründür.

Tümden Camlı Ofis Bölme Sisteminde; 

Jaluziler çift cam arası çalışmakta olup, kumanda butonu ile kontrol edilmektedir.
Jaluzi ebatları isteğe bağlı olarak 25 ile 16mm. kalınlıkta kullanılabilir.
Duvar kalınlığı DKS70 ve DKS80 ürünleri ile mimari gereksinimlere uygun çözümler üretilir.
Elektrik tesisat geçişlerine uygun duvar, tavan başlangıç profilleri ve 10 cm`lik zemin baza profilleri ile desteklenmiştir.

Tercih Edilen Ölçüler
Genişlik    : 90-110-130 cm.
Yükseklik : 120-130-145 cm.

Camlar 4+4 mm kalınlıkta, ahşap ahşap kaplamalar 8 mm suntalam veya mdflam dır.
Kapı kanatları; Sisteme özel ayarlanabilir kapı kasasıyla desteklenmiş olup Lamine ahşap kapı, Ahşap kaplamalı kapı, Boyalı kapı, Temperli cam kapı seçenekleri mevcuttur.

Köşe dönüşler; 90° ve çok yönlü ayarlanabilir aparatlar kullanılmaktadır.
Ses yalıtımı RWP < 35 - 40 DB(desibel) civarındadır. İsteğe bağlı olarak kaya yünü malzemesi le ses yalıtımı üst seviyeye çıkartılabilir.

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.