Simge Muhendislik Danışma Hattı
+90 (216) 481 83 44

DB 60 Alüminyum Dahili Bölme Sistemi (Isı Yalıtımsız)


DB 60 Dahili bölme uygulamaların da kullanılan detay zenginliği sağlayan seridir.
Derinliği 60 mm , et kalınlığı 2 mm olan sistemdir. Özellikleri ise zarif tasarlanmış mafsallı dönüş profilleri ile 180º ' ye kadar tüm açılarla dönüşler sağlana biliyor.
Etek profilinin içindeki kablo kanalı ile telefon, data,tv gibi hatları geçirmeye yada etek profiline takılan priz grupları ile şık görünüş sağlanıyor.
Tek cam, ısı cam , ısı cam arası jaluzi, vinil kaplı panel kullanılabiliyor.
Kapı seçenekleri ise laminat veya cam security olarak İNTERAX kapı aksesuar seçenekleri ile şifreli, kartlı, parmak okuyuculu kilit sistemi kullanılmaktadır.

pimapen, alüminyum doğrama, aliminyum doğrama, aluminyum doğrama, motorlu panjur, alüminyum küpeşte, alüminyum pencere, alüminyum profil, balkon camlama, küpeşte, duşakabin, kış bahçesi, pencere sistemleri, pimapen bayileri, pimapen fiyat, sineklik, pimapen pencere, pimapen yetkili bayileri, pimapen üretici bayiler, ısıcam, simge mühendislik, demontable ofis bölmeleri, jaluzili ısıcam, jaluzili plise perde, fotoselli kapı, duş kabini, sineklikler, pimapen fiyatları 2012, menfez, anadolu yakası pimapen bayileri, kadıköy pimapen, üsküdar pimapen, bostancı pimapen, ümraniye pimapen.